Klaviatūrų mygtukai

Ši skiltis skirta padėti JUMS SUTAUPYTI, jei iškilo problema su nešiojamų kompiuterių klaviatūrų mygtukais.

 

Tai yra pigus, greitas ir nepavojingas būdas vėl turėti tvarkingą bei tinkamai veikiančią klaviatūrą, kuri buvo kaip nors pažeista: vaiko, papūgėlės, katino, nukritusios cigaretės, siurblio ir t.t.

 

Keletas pavyzdžių:

  • Jūsų klaviatūroje trūksta vieno mygtuko. Kas labiau apsimoka: pirkti klaviatūrą už 20-30 EU ar vieną mygtuką už 4,3 - 5,8 EU ?

 

Jums taip pat reikės, kad klaviatūrą kas nors įdėtų, o tai kainuoja... Vieno mygtuko įdėjimas užtrunka 10 - 15 sekundžių.

 

Bet visada yra "bet"... Būtina sąlyga sutvarkyti klaviatūros mygtuką yra nepažeistos aliumininės konstrukcijos,  kurios laiko mygtuko mechanizmą.

 

Kaip užsakyti:

  • Elektroniniame laiške turite parašyti kompiuterio modelio numerį, klaviatūros spalvą, mygtuką arba mygtukus, kurių reikia, ir nuotrauką tos vietos, kur trūksta mygtuko.
  • Elektroniniame laiške turite parašyti kompiuterio modelio numerį, klaviatūros spalvą, mygtuką arba mygtukus, kurių reikia, rasti savo klaviatūrą šioje elektroninėje parduotuvėje http://www.laptopkey.com/ , parašyti teisingą mechanizmo kodą ir nukopijuoti nuorodą man į laišką.


Užsakę vieną mygtuką Jūs gausite:

 

Klaviatūros mygtuko mechanizmas

 

Dar paprastesnis gedimas yra tada, kai lūžta tik mygtuko mechanizmas, o pats mygtukas sveikas. Klaviatūrą susitvarkysite dar pigiau: vieno mechanizmo kaina yra tik 7 Lt.  Mygtukų mechanizmų yra daug įvairių rūšių. Dažniausiai identiškai atrodanti to paties modelio klaviatūra gali turėti 2-4 rūšių mechanizmus, taigi man vėl reikėtų nuotraukos, kurioje matoma klaviatūros vieta su trūkstamu mechanizmu. Štai tik keletas populiaresnių pavyzdžių:

 

Klaviatūrų mygtūkų mechanizmai

 

Visi mygtukų ir mechanizmų užsakymai siunčiami tik paštu.

Registruoto pašto kaina  +1,16 EU